خرید طلا سازمانی  و شرکتی با شرایط ویژه

ازآنجایی‌که هدف اصلی تیم گالری اورو رضایت مشتریان است. تمامی افراد چه به‌صورت انفرادی یا سازمانی امکان خرید عمده محصولات موجود در بازار آنلاین و آفلاین طلا را خواهند داشت. تنها کافی است محصول مورد نظرتان را باتوجه‌به سلیقه و نیازتان انتخاب کرده و آن را سفارش دهید.
درصورتی‌که کالای انتخابی با تعداد مورد نظرتان در سایت موجود نبود، به‌راحتی می‌توانید با برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی اورو پیش سفارش خود را ثبت نمایید.
درصورتی‌که می‌خواهید قبل از خرید عمده، نمونه‌ای از محصول انتخابی را ارزیابی کنید، تنها کافی است پس از برقراری ارتباط با مسئول پشتیبانی نیاز خود را بیان نمایید. تیم ما تمام تلاشش را برای برآورده کرده نیاز شما خواهد کرد.

کارت هدیه بهترین انتخاب برای سپاسگزاری

اگر شما هم قصد دارید در مشتریان، کارمندان یا اطرافیان خود حس ارزشمندبودن را به وجود آورید، بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توانید از کارت‌های هدیه اورو استفاده کنید.
کارت‌های هدیه اورو گالری مطابق با نیاز شما طراحی شده و تمامی موارد اعم از قیمت، زمان استفاده، محصولات انتخابی و حتی خرید سازمانی را نیز شامل می‌شود.
اگر قصد دارید حس اطمینان و رضایتمندی را در کارمندان و حتی مشتریان خود به وجود آورید، کارت‌های هدیه اورو گالری بهترین انتخاب خواهد بود.

کد تخفیف روشی برای حفظ رضایتمندی

اغلب کسب‌وکارها برای حفظ رضایتمندی و القا حس ارزشمندی به کارمندان و نیروی کار خود از روش‌های مختلفی بهره می‌برند که یکی از این روش‌ها ارائه کدهای تخفیف متنوع است.
اگر می‌خواهید این حس را به کارمندان و کارکنان کسب‌وکارتان القا کنید، یکی از بهترین انتخاب‌ها استفاده از کدهای تخفیف طلا است.
با ارائه کدهای تخفیف طلا اورو علاوه بر خرید کالایی ارزشمند و زیبا، امکان خرید آنلاین و بی‌دغدغه را به اطرافیان و کارمندانتان هدیه خواهید کرد.
درصورتی‌که می‌خواهید از شرایط و امکانتی که در زمان سفارش کدهای تخفیف در اختیارتان قرار می‌گیرد، اطلاعات بیشتری داشته باشید، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

هدیه سازمانی برای مناسبت‌های متنوع

یکی از رسوم زیبایی که در میان ما ایرانیان رواج دارد، هدیه‌دادن است. این شرایط در میان کسب‌وکارهای مختلف نیز رواج دارد.

به طور مثال طراحی و ساخت لوگو یا نام شرکت با طلای با کیفیت در ابعاد و وزن های مختلف برای کارکنان…

درصورتی‌که می‌خواهید به شکلی زیبا و هوشمندانه از شرکای تجاری، مشتریان و کارمندان خود تقدیر و تشکر به عمل‌آورید، به‌راحتی می‌توانید یکی از پک‌های هدیه سازمانی طلا و جواهر اورو را به سلیقه خود انتخاب نمایید.

صاحبان برند برای کسب اطلاعات بیشتر، ارتباط و همکاری با فروشگاه آنلاین اورو موارد زیر را تکمیل و از طریق آدرس ایمیل galleryoro@gmail.com ارسال فرمایند. کارشناسان ما در اسرع وقت جهت همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات مورد نیاز جهت همکاری:

  • نام برند ثبت شده
  • نام مالک برند
  • زمینه فعالیت
  • پلتفرم فروش (آفلاین/آنلاین/هردو)
  • شماره تلفن همراه (مدیرعامل/مدیر فروش/مدیر بازرگانی)
  • آدرس وبسایت
  • درباره برند