طلا و جواهر

فواید طلا، ۹ مزیت و فایده عجیب طلا

فواید طلا و خرید آنلاین طلا

فواید طلا، ۹ مزیت و فایده عجیب طلا

فروشگاه اینترنتی اورو در این مقاله حقایق جالبی درباره طلا و فواید طلا برای شما کاربران عزیز آماده کرده که احتمالا تاکنون از آن ها اطلاعی نداشته اید. تمام فواد طلا که در این مقاله ذکر شده است نتیجه تحقیقات علمی و همچنین حقایق و یافته های تاریخی است که بشر تجربه کرده است. این شما و این آشنایی با ۹ فایده و مزیت استفاده از طلا.

  1. کاهش تب و دمای بدن

بسیاری از افراد با لرز، گرگرفتگی و سایر مشکلات بدن که ناشی از تغییرات دمای بدن است، مواجه هستند. طلا یک راه حل محبوب برای مقابله با چنین مشکلاتی است زیرا به طور طبیعی دمای بدن را تنظیم می کند. به عنوان مثال، زنانی که یائسگی را پشت سر می گذارند، دچار گرگرفتگی می شوند. یکی از فواید طلا در خانم های یائسه کمک به کاهش گرگرفتگی است. در خانم هایی که هنوز در سن باروری هستند نیز استفاده از طلا میتواند به تنظیم دمای بدن در دوره های ماهانه کمک کند. بنابراین یکی از خواص فلز طلا برای خانم ها کاهش درد و گرگرفتگی یا تنظیم دما است.

  1. کمک به التیام و تسکین درد

انسان ها بعد از آنکه طلا را کشف کردند از آن برای مصارف مختلف بهره بردند. هنوز مدت زمان زیادی از کشف این فلز خارق العاده نگذشته بود که انسان متوجه خواص شفادهنده و ارزش آن شد. از همین رو ارزش طلا در پیش چشمان بشر دو چندان شد. از همان ابتدای کشف طلا و بعد از آنکه خواص درمانی طلا آشکار شد ، از این فلز به شکل طبیعی خود برای درمان درد و زخم استفاده می شد. انسان ها فهمیدند که گذاشتن طلا و یا گرد طلا میتواند جلوی عفونت زخم ها را بگیرد و به ترمیم زخم ها کمک زیادی میکند. آن ها همچنین فهمیدند که با بستن طلا به زخم ها و خراش های شدید میتوان به کاهش درد نیز کمک کرد.

خرید حلقه طلا

  1. افزایش شادابی و شور نشاط در روانی (از بزرگترین فواید طلا)

اگر همیشه احساس بیحالی و افسردگی میکنید، جواهرات طلا می توانند حس و حال شما را بهتر کنند زیرا طلا دارای تاثیرات مثبتی است که می تواند بر مشکلات روحی و روانی درون بدن یا ذهن شما غلبه کند. این تاثیرات یا انرژی مثبت، ارتعاشات گرم و تسکین دهنده ای را در داخل بدن به جریان میاندازد که رگ های خونی شما را شل کرده و توزیع اکسیژن به سلول ها را تقویت کرده یا افزایش میدهد. این به نوبه خود، سطح انرژی شما را بالا می برد و بدن شما بهتر به خواسته هایتان واکنش نشان می دهد.

با افزایش جریان اکسیژن در بدن، طلا و فواید طلا به هر قسمت از بدن کمک می کند عملکرد بهتری داشته باشد و انجام کارهای روزمره برای شما راحت تر خواهد بود. گردش خون خوب جنبه مهمی در پیشگیری از بیماری دارد و این یکی از دلایلی است که امروزه بسیاری از افراد جواهرات طلا را مستقیماً بر روی پوست خود استفاده میکنند.

  1. بهبود و درمان علائم آرتریت و آرتروز

افرادی که آرتروز دارند درد زیادی متحمل می شوند که استفاده درست و طبیعی از انگشتان دست و پاها را برای آنها غیرممکن می کند. آویختن و استفاده از طلای ۲۴ عیار یا قرار گرفتن آن در معرض پوست ناحیه دچار آرتروز، خاصیت تسکین دهنده ای دارد و علائم نامطلوب مرتبط با آرتروز را کاهش می دهد. در این خصوص محققان مطالعاتی انجام داده اند که نتایج مثبتی برای بیماران آرتروزی داشته است.

مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی آمریکا (NCBI) در این خصوص می گوید که استفاده از طلا به جهت تسکین درد آرتروز در تحقیقات مختلف مورد بررسی است و هرچند که مطالعات زیادی برای اثبات این ادعا مورد نیاز است ولی در حال حاظر بهره گیری از فواید طلا برای بیماران آرتروزی توصیه شده است.

  1. کاهش ترس و اضطراب

زندگی سخت است و بعضی اوقات، ممکن است احساس کنید که انجام هیچ کاری برای شما مفید نیست و به عبارتی هیچ چیزی به شما مزه نمیدهد. زمانی که در این وضعیت روانی و استرس زا هستید قرار گرفتن در مسیرها اشتباه و بیراهه بسیار محتمل است. انتخاب چنین مسیرهای زندگی  شما را به خطر می اندازد و سخت تر میکند.

با این وجود، با آویختن جواهرات طلا می توانید بر چنین روحیه بد و استرس زا غلبه کنید. آویختن طلا نه تنها برای بهبود وضع روحی و کاهش استرس خوب است بلکه به شما اعتماد بنفس بالایی میدهد. هنگام استفاده یا آویختن جواهرات طلای ظریف، بهتر میتوانید با مردم تعامل داشته باشید و آسانتر میتوانید خواسته های خود را به آن ها منتقل کنید در نتیجه هر چه این روابطه آسانتر و بهتر باشد استرس و اضطراب نیز کم و کمتر خواهد شد. بدین ترتیب جواهرات و فواید طلا، سلامت و رفاه عاطفی شما را تقویت می کنند به مقدار قابل توجهی فشار و بار روانی شما را کاهش میدهند.

  1. افزایش روند بهبود عفونت‌های پوستی

کلئوپاترا از طلا به عنوان یک راه حل عالی و یک داروی ضد پیری استفاده می کرد و اتفاقا تاریخ میگوید که او جواب گرفت. اگر به تاریخ نگاهی انداخته باشید میتوانید متوجه شوید که این ملکه مظهر  زیبایی در طول تاریخ است.

از طلا همچنین در دوران روم باستان برای درمان عفونت های پوستی استفاده می شد و یک راه حل شایع برای درمان مشکلات و بیماری های پوست بود. امروزه بسیاری از متخصصان پوست معتقدند که طلا از قدرت فوق العاده ای برای شفابخشی پوست برخوردار است. بنابراین امروزه و در عصر خاظر هم بسیاری از خانمها با استفاده از فواید طلا به درمان جادویی پوست خود متوسل شده اند.

خرید انگشتر طلا

علاوه بر این، بسیاری از محصولات درمانی پوست که در بازار مشاهده می کنید نیز از طلا به عنوان ماده تشکیل دهنده و شفابخش خود استفاده می کنند. اگر به دنبال محصولات مراقبت از پوست هستید باید حتما به دنبال درمان های پوستی مبتنی بر طلا باشید. اینها باعث می شوند پوست شما عالی به نظر برسد و از آن نشاط جوانی که کلئوپاترا برای مدت طولانی از آن برخوردار بود برخوردار شوید.

  1. بالا بردن قدرت سیستم دفاعی بدن

همه دوست دارند همیشه سالم بمانند ، اما این واقعا کار آسانی نیست. پاتوژن ها و عوامل بیماری زا همیشه در اطراف شما وجود دارد و همواره میتوانند سلامتیتان را به خطر بی اندازند. اما به لطف فواید طلا و جواهرات، شما میتوانید همواره از محافظت اضافی در برابر عفونت ها و موارد بیماری زا برخوردار باشید. جواهرات و طلاها ایمنی بدن را تقویت می کند به همین دلیل است که اغلب خانم ها در بیشتر طول عمرشان طلا استفاده میکنند. این خانم ها معمولا سلامتی بالایی دارند و کمتر به بیماری ها مبتلا میشوند.

  1. بهبود سیستم عصبی و سیستم لنفاوی بدن (از جالب ترین خواص فلز طلا)

یکی از مهمترین فواید طلا و جواهرات مبتنی بر طلا، کمک  به بهبود سیستم عصبی و همچنین سیستم غدد درون ریز است. مطالعات انجام شده در این زمینه و بر روی بیمارانی که از طلا و جواهر طلا استفاده می کنند، نشان دهنده اثبات این ادعا است. برای جلوگیری از بروز مشکلات غدد درون ریز مانند تیروئید و یا مشکلات عصبی میتوانید از جواهرات طلا و فواید طلا استفاده کرده و بهره ببرید.

  1. فواید طلا در طب سنتی و سوزنی

طب سوزنی یکی از قدیمی ترین روشهای پزشکی است. متخصصان طب سوزنی برای کاهش درد و آزاد کردن جریان انرژی در بدن از سوزن هایی استفاده میکنند که نوکشان از طلا ساخته شده است. سایر شفابخش های جایگزین در سراسر جهان نیز از کریستال های رنگی طلایی استفاده می کنند زیرا دارای خواص درمانی هستند و میتوانند درد و رنج را تسکین ببخشند.

میخواهید از فواید طلا بهره مند شوید؟

حالا که با فواید طلا آشنا شده اید و میدانید که علاوه بر ذخیره سرمایه چه خواص خارق العاده ای برای طلا تعریف شده است، چرا شما هم طلا نخرید؟ میتوانید برای دیدنقیمت طلا سری به فروشگاه اینترنتی اورو بزنید و در میان تعداد زیاد قطعات طلا مثل ست و نیم ست طلا، انگشتر طلا، النگو، دستبند طلا و … به دلخواه خود و با قیمت مناسب خریداری کنید. اورو گالری مفتخر است که طلای کم اجرت و یا با حداقل اجرت به مشتریان خود عرضه میکند.

اورو گالری به جهت حال مشتریان خود یک فروشگاه اینترنتی طلا راه اندازی کرده است. شما میتوانید با مراجعه خرید آنلاین طلا را تجربه کنید.

شما می توانید جهت مطالعه مقاله ( ویژگی‌های یک دستبند طلای زیبا و جذاب ) اینجا را کلیک نمائید.

فروشگاه آنلاین طلا و جواهر اورو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *