طلا و جواهر, گردنبند, گوشواره

طرح های جدید طلا و جواهر

طرح های جدید طلا

طرح های جدید طلا و جواهر

روند حرکت مد و طرح های جدید طلا و جواهرات به طور مداوم در حال تغییر است. سال ۲۰۲۰، سالی برای بازگشت و اصالت برای جواهرات است. بازگشت به حلقه‌های کلاسیک و گردنبندهای زیبا، گوشواره‌های XL و انگشترهای شیک بوهمی. اورو گالری در این پست، طرح‌های جدید طلا را بررسی کرده است.

با توجه به طرح‌های ارائه شده تا این نقطه از سال ۲۰۲۰، بنظر می‌رسد که زمان آن رسیده که خودمان را برای طرح‌های غیر مینیمالیستی آماده کنیم. این به معنی آن است که باید انتظار جزئیات استثنایی، جواهراتی پر از تزیینات و شاخ و برگ و طرح‌هایی که دوباره تعریف شده اند را داشته باشیم.

در این پست برای آمادگی شما در مورد ظهور این طرح‌های جدید سال ۲۰۲۰، بهترین و معروف‌ترین جواهرات و طرح‌هایی را که امسال در ماه‌های مد مشاهده شده اند را گرد آورده ایم. لطفا قبل از خرید آنلاین طلا یا خرید حضوری طلا این مقاله را در اورو گالری بخوانید.

 

جواهرات بهار و تابستان ۲۰۲۰

طراحان جواهرات، زمانی که به طراحی نوآورانه‌ی جواهرات فکر می‌کنند، کاملا از قید و بند قوانین و مد روز خارج می‌شوند. برخی از این طرح‌های نوآورانه فقط جهت نمایش هنر ساخته شده اند و غیر قابل استفاده هستند. در حالی که برخی دیگر تعابیر جدیدی از مد را ارائه می‌دهند و در واقع کاملاً جالب و مناسب استفاده هستند.

در طرح‌های طلا و جواهرات فصلی مربوط به بهار و تابستان ۲۰۲۰. مواردی مانند گوشواره‌هایی با سنگ یا مروارید‌های طبیعی، گردنبند‌های خاص و النگوهای چندتایی پیدا می‌شود.

 

بازگشت رنگ‌ها

رنگ‌ها یکی دیگر از تمرکزهای اصلی سال ۲۰۲۰ است. خوشبختانه در طلا و جواهرات هیچ محدودیتی در مورد استفاده از رنگ‌ها وجود ندارد. یکی از مواردی که در طرح‌های طلا و جواهرات سال ۲۰۲۰ به وفور مشاهده می‌شود. استفاده از سنگ‌های قیمتی رنگی طبیعی یا حتی سنگ‌های مصنوعی رنگی در طیف وسیعی از جواهرات است.

قطعات طلا و جواهر چند رنگ، رنگین کمان نامیده می‌شوند، زیرا باعث ایجاد احساس رنگین کمان می‌شوند. البته اگر این طرح‌های جدید رنگین کمانی را نمی پسندید و به دنبال جواهری با ظاهر ساده‌تر هستید، به سراغ طرح‌هایی بروید که در آن یکی از رنگ‌ها غالب باشد.

طرح های طلا

جواهرات چند لایه

کوکو شانل مفهوم جواهرات چند لایه را برای اولین بار ارائه داد و آن را محبوب کرد. در طرح‌های جدیدی که برند‌های معروف گوچی و شانل ارائه داده اند، بنظر می‌رسد که جمله‌ی “هرچی بیشتر بهتر!” را دنبال می‌کنند. در هفته مد اخیر، مدل‌ها از جواهراتی استفاده کرده بودند که چندین لایه و رشته داشت. به این صورت که در انگشتان دست و پای مدل ها، چندین انگشتر وجود داشت. همچنین دستبندهایی حتی بر روی بازوها نیز بسته شده بود و گردنبندها به تعداد زیادی بر روی هم آویزان شده بودند.

جواهرات چند لایه

 

خداحافظی با گوشواره‌های حلقه‌ای ساده

طرح‌های جدید طلا در سال ۲۰۲۰ تغییرات اساسی در گوشواره‌های حلقه‌ای کلاسیک بوجود آورده اند. در برند Missoni، گوشواره‌های حلقه‌های کلاسیک با تزئینات جذاب طلا و مروارید که از آن آویزان شده اند، یک ظاهر جدید هنری و زیبا به آن بخشیده اند.

برند والنتینو نیز امسال قدمی در جهت باز تعریف جواهرات کلاسیک برداشت. البته این برند راه کاملاً متفاوتی با سایر برند‌ها را انتخاب کرد و در طرح‌های جدید گوشواره‌های حلقه‌ای، به سادگی قسمت پایین حلقه را حذف کرد و آن را نسبت به گذشته ضخیم تر طراحی کرد.

گوشواره‌های حلقه‌ای ساده

گردنبندها و چوکرهای زنجیر شکل

گردنبندها و چوکر‌ها همواره بخش مهمی از جواهرات بوده اند. این دسته از جواهرات سال آینده نیز همچنان نقشی بزرگ در روند طرح های جدید طلا بازار جواهرات بازی می‌کنند. البته شاید وقتی صحبت از گردنبند و چوکر می‌شود، به یاد زنجیر‌های نازک و ظریف بیفتید، اما امسال Vetements در کت واک‌های خود، تصویری جدید از آن‌ها را ارائه داد. در این مدل‌های جدید، چوکر‌ها به شکل زنجیر‌هایی ضخیم در بالای یقه لباس (به جای وسط گردن) هستند. این طرح‌های نوین به برند‌های هرمس، کلوئه و مارنی نیز راه پیدا کرد و محبوب شد.

بازگشت به گذشته

شاید در بازار جواهرات، هیچ چیز به اندازه بازگشتن ترندهای جواهرات گذشته جذاب نیست. امسال نیز مانند سال ۲۰۱۹، بازگشت به گذشته و استفاده از مروارید و صدف‌های رنگی در طرح‌های جدید طلا دیده می‌شد و در کت واک های برند Altuzarra، گوشواره هایی با ترکیب مروارید و صدف خودنمایی می‌کرند.

 

گوشواره‌های آویز بلندتر

در طول سالیان متمادی، گوشواره‌های آویز ساده و ظریف به عنوان یک کالای اصلی جعبه جواهرات باقی مانده اند. البته از نسخه‌های بلندتر آن نیز قطعا استقبال خوبی می‌شود. اما سوالی که به وجود می‌آید این است که این گوشواره‌ها چقدر بلند تر خواهند بود؟ در طرح‌های ۲۰۲۰، این گوشواره‌ها تا ترقوه و حتی در مواردی تا جناغ سینه هم می‌رسند! البته به نظر می‌رسد که برخی از این گوشواره‌های غول پیکر برای استفاده روزمره تقریباً نامناسب هستند.

گوشواره‌های آویز بلندتر

جواهرات با طرح هایی از دنیای اطراف

اگر از علاقه مندان دنیای بیرون و به دنبال راهی برای ارتباط با حیات وحش هستید، بهتر است که جواهرات الهام گرفته از طبیعت که امسال مورد توجه قرار گرفته اند را دنبال کنید. طراحان طلا و جواهرسازان، طرح‌های جدید طلا با شکل حلقه‌های گل، سنجاقک‌های درختی، گردنبندهای حیوانات و گوشواره‌های برگ را شروع کرده اند.

این طرح‌های جواهرات نمادی از جامعه، زیبایی، رشد، توسعه و زندگی است. و احساس امید و سرزندگی را به صاحب خود القا می‌کند. در فروشگاه اورو گالری، طرح‌های طلای بسیاری که از آناتومی حیوانات و برگ‌های گیاهان الهام گرفته است را می‌توانید پیدا کنید.

جواهرات سرگرم کننده

جواهرات به شکل میوه، خوراکی یا نوشیدنی یکی از ترند‌های امسال است که می‌توانید از آن برای ظاهری شاداب و پرانرژی استفاده کنید. برای استفاده از این جواهرات می‌توانید در هر فصل، میوه‌های مربوط به آن را انتخاب کنید. برای مثال یک دستبند با آویز آناناس یا توت فرنگی در تابستان شاید استایلی کاملا متفاوت برای شما ایجاد کند.

جواهرات با طرح‌های میوه یا خوراکی‌های دیگر، به شما امکان می‌دهد گزینه‌های رنگی و سبک‌های متناسب با لباس خود داشته باشید. انتخاب این جواهرات بسیار سرگرم کننده است. برای خرید آن‌ها، اگر می‌خواهید یک استایل جسورانه داشته باشید. میوه ای را انتخاب کنید که ظاهری خوشمزه داشته باشد و اگر استایلی ظریف می‌خواهید، میوه ای را انتخاب کنید که برای تیپ و لباس شما الهام بخش باشد.

طرح های جدید طلا و جواهر

مروارید‌ها باز می‌گردند!

سالهاست که مرواریدها جزو ترندهای اصلی جواهرات هستند. این سبک‌ جواهرات از زمان گذشته برای مردم باستان جذابیت داشته و تا به امروز جذابیت خود را از دست نداده است.

مرواریدها همراه با منعکس کردن جذابیت کلاسیک هالیوودی به جواهرات، یک راه برای اتصال آن‌ها به طبیعت و دریا هستند. در طرح های جدید طلا، گردنبند‌های بلند و ظریف همراه با مروارید‌های کوچک و گردنبند‌های کوتاه تر با مروارید‌های درشت تر، مانند سبک گردنبند آدری هپبورن دیده می‌شود. این جواهرات مروارید استایلی کلاسیک و زیبا به فرد استفاده کننده می‌بخشد.

نماد صور فلکی و ماه ها

شاید از قدیم جواهراتی با سبک صور فلکی دیده باشید، این ترند جواهرات امسال باز هم در هفته‌های مد خود را نشان داد. این اشکال به صورت آویز دستبند، گردنبند و یا به شکل انگشتر‌های زیبا، استایل شما را خاص و متفاوت خواهد کرد. برای دیدن مدل انگشتر‌های صورت‌های فلکی، به بخش محصولات سایت مراجعه کنید و جدیدترین ترند‌های جواهرات موجود را ببینید.

نماد صور فلکی و ماه ها

شما می توانید جهت مطالعه مقاله ( ویژگی‌های یک دستبند طلای زیبا و جذاب ) اینجا را کلیک نمائید.

فروشگاه آنلاین طلا و جواهر اورو

 

منبع

https://thejewelleryroom.com/archives/jewellery-trends-2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *