طلا و جواهر

بهترین مراکز خرید طلا اصفهان

خرید طلا اصفهان

سومین شهر پرجمعیت کشور بعد از تهران و مشهد، شهر اصفهان بوده که مرکز استان اصفهان هم محسوب می‌شود. شهر اصفهان به دلیل داشتن آثار تاریخی، جاهای دیدنی و جاذبه‌های گردشگری زیاد، مورد توجه بسیاری از مسافران و گردشگران قرار گرفته است. به همین خاطر سالانه پذیرای مهمانان بسیار زیادی است. همواره یکی از لذت‌بخش‌ترین لحظات سفر را می‌توان گشت و گذار در مراکز خرید دانست. خصوصا مراکز خریدی که دارای طلا و جواهر باشد. طلاهای اصفهان یکی از خاص ترین محصولات این شهر است.هنرمندان و طراحان طلا اصفهان در کشور معروف هستند. بنابراین آشنایی با مراکز خرید طلا و جواهر مختلف پیش از سفر می‌تواند در شناخت بیشتر شما موثر باشد. در ادامه به معرفی و بررسی کامل چند مراکز خرید طلا اصفهان خواهیم پرداخت.

جهت خرید اقساطی طلا می‌توانید اینجا کلیک کنید.

لیست مغازه های طلا فروشی اصفهان

ردیف نام طلا فروشی آدرس شماره تماس
۱ طلا و جواهر محتشم پور
اینستاگرام:
mohtashampoorgallery
اصفهان – سی و سه پل، اول چهار باغ، بالا مجتمع تجاری کوثر، طبقه همکف، واحد ۲۸۱
اولین دارنده گواهینامه های بین المللی در استان اصفهان
Iso 90001:2015 سیستم مدیریت کیفیت
Iso 10004:2018 مدیریت رضایتمندی مشتری
Iso 9202:2019 طراحی و ساخت طلا و جواهرات
۰۳۱۳۶۲۰۵۱۳۱
۰۹۱۳۲۰۲۰۱۱۳
۲ طلا و جواهرات فیروزه
(درستکار)
اصفهان – خیابان پروین، خیابان حکیم شفایی دوم، خیابان سپیده کاشانی، نبش کوچه ۴۴
اینستاگرام: dorostkargold
۰۳۱۳۵۸۱۲۴۰۹
۰۳۱۳۵۸۱۲۴۰۸
۰۹۱۳۳۲۰۰۶۱۵
۳ طلا فروشی بعثت اصفهان، خیابان وحید، نرسیده به کوچه امیر کبیر ۰۳۱۳۶۲۹۰۱۱۰
۴ طلا فروشی ۱۱۰ اصفهان، دولت آباد، خیابان میثم ۰۹۱۳۱۰۶۳۴۵۲
۵ طلا و جواهر آرین صفا اصفهان، چهارباغ عباسی، بازار ملت، راهرو دوم ۰۳۱۳۲۲۱۳۹۹۳
۶ گالری طلای پیوند اصفهان، خیابان هشت بهشت شرقی، بعد از اتوبان، روبروی کوچه ۴۰، داخل پاساژ مروارید ۰۳۱۳۲۶۶۳۳۴۳
۷ طلای مسیح اصفهان، خیابان هشت بهشت شرقی، بعد از اتوبان روبروی کوچه ۳۸ ۰۳۱۳۲۶۶۱۴۷۴
۸ طلای ولیعصر اصفهان، خیابان کاوه، سه راه ملک شهر، خیابان آزادی ۰۹۱۳۱۰۱۵۹۴۵
۹ گالری طلا و جواهر اصفهان، خیابان هشت بهشت شرقی، بعد از اتوبان، قبل از همدانیان، رو بروی ضلع جنوبی ورزشگاه خرازی ۰۳۱۳۲۶۵۴۸۱۷
۱۰ طلای ثامن اصفهان، رهنان، خیابان ابوذر، مقابل داروخانه شفابخش ۰۳۱۳۷۳۹۴۵۸۵
۱۱ طلای خورشید اصفهان، رهنان، ابتدای خیابان ابوذر، روبروی موبایل آیندگان ۰۳۱۳۷۳۹۴۲۲۲
۱۲ شقایق طلا اصفهان، خیابان شریف واقفی، روبروی کوچه ۳۵ ۰۳۱۳۲۶۵۶۵۵۰
۱۳ گالری طلا و‌جواهرات حسینی اصفهان، رهنان، خیابان ابوذر ۰۳۱۳۷۳۸۶۵۷۰
۱۴ طلا و‌جواهر کلبه اصفهان، رهنان، خیابان ابوذر ۰۹۳۶۹۶۸۰۱۵۲
۱۵ طلا و جواهر مداحیان اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان شهیدان کاظمی ۰۳۱۳۳۳۱۱۶۸۲
۱۶ طلا و جواهر ایلیا اصفهان، ملک شهر، خیابان مطهری، ملک شهر، سه راه نقش جهان ۰۳۱۳۴۴۳۶۱۹۷
۱۷ گالری طلا بهدیس اصفهان، خیابان هشت بهشت شرقی، بعد از اتوبان، روبروی کوچه ۴۰، داخل پاساژ مروارید ۰۳۱۳۲۶۶۱۴۸۱
۱۸ گالری طلای باران اصفهان، خیابان هشت بهشت شرقی، بعد از اتوبان، روبروی کوچه ۴۰، داخل پاساژ مروارید ۰۳۱۳۲۶۴۶۵۵۲
۱۹ طلا و جواهر الماس اصفهان، ملک شهر، خیابان مطهری ، حد فاصل سه راه ملک شهر و میدان آزادگان ۰۳۱۳۴۴۲۱۳۱۸
۲۰ طلا و جواهر اخوت اصفهان، ملک شهر، خیابان مطهری، حد فاصل سه راه ملک شهر و میدان آزادگان ۰۳۱۳۴۴۳۵۴۳۳
۲۱ طلای زرناب اصفهان، رهنان، خیابان ابوذر، نرسیده به بانک صادرات ۰۳۱۳۷۳۸۰۶۰۸
۲۲ گالری طلا شادی اصفهان، خیابان هشت بهشت شرقی، بعد از اتوبان روبروی کوچه ۴۰، داخل پاساژ مروارید ۰۹۱۳۳۰۴۳۶۳۳
۲۳ طلای ملائی اصفهان، رهنان، خیابان ابوذر، روبروی داروخانه شفابخش، جنب بانک کشاورزی ۰۳۱۳۷۳۸۴۹۸۵
۲۴ طلای شمیم اصفهان، رهنان، خیابان ابوذر، مغازه ۷، سمت راست مقابل آیندگان ۰۳۱۳۷۳۹۳۵۵۹
۲۵ طلا فروشی زرین اصفهان، چهارراه وفایی، خیابان مسجد سید، بعد از خیابان آیت الله زاهد، بعد از کوی ۲۰ ۰۳۱۳۲۳۶۹۸۱۲
۲۶ طلا فروشی شهاب اصفهان، میدان نقش جهان، بازار زرگرها در راستای بازار ۰۹۱۶۲۸۵۷۳۳۲
۲۷ طلا و جواهر آنتیک اصفهان، چهارباغ بالا، پاساژ کوثر فاز ۱، واحد ۲۲۱ ۰۹۳۶۷۰۱۳۰۰۹
۲۸ طلا فروشی گاندی اصفهان، چهار باغ عباسی، بازار هنر ۰۳۱۳۲۲۲۳۶۴۴
۲۹ طلا فروشی حلاجی اصفهان، رهنان، خیابان ابوذر، جنب اسپرت زاهدی ۰۳۱۳۷۳۸۰۰۰۹
۳۰ طلا فروشی گاندی اصفهان خیابان علامه مجلسی، پاساژ سینایی، پلاک ۱۳ ۰۳۱۳۴۴۶۵۲۸۶
۳۱ طلا فروشی شکریان اصفهان، خیابان مسجد سید، جنب مسجد سید، بازارچه بید آباد، کنار خیاطی مترو، طلافروشی شکریان ۰۳۱۳۲۳۵۱۲۷۳

۱مرکز خرید طلا سیتی سنتر اصفهان

مرکز خرید طلا اصفهان

یکی از مدرن‌ترین و شیک‌ترین مراکز خرید اصفهان را می‌توان مجتمع تجاری – تفریحی سیتی سنتر معرفی کرد. این مرکز خرید طلا شامل ۷ طبقه بوده که به ترتیب دو طبقه اول آن را پارکینگ با ظرفیت اختصاصی ۵۵۰۰ خودرو، سه طبقه بالای آن را واحدهای تجاری و دو طبقه آخر را سالن سینما، سالن ورزشی، رستوران، فود کورت و شهر بازی تشکیل می‌دهند.

جالب است بدانید که شهر بازی موجود در این مرکز خرید، بزرگترین شهر بازی سرپوشیده خاورمیانه به شمار می‌رود. سیتی سنتر دارای بیش از ۲۰۰۰ برند محصولات مختلف بوده و کالاهای متعددی اعم از طلا و جواهر، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، اسباب بازی، کیف و کفش، لوازم تحریر و سایر وسایل را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. بد نیست بدانید که مرکز خرید طلا سیتی سنتر کمی دور از شهر قرار دارد، اما دارای محصولات متنوعی است، بنابراین موجب خستگی شما نخواهد شد. تمامی اجناس موجود در این مجتمع باکیفیت بوده و در عین حال از قیمت مناسبی هم برخوردارند، اما اگر قصد خرید کادو طلا و جواهر را دارید، سیتی سنتر بهترین انتخاب برای شما به شمار می‌رود.

بهتر است بدانید که نمای ظاهری این مرکز خرید بسیار زیبا و چشمگیر بوده و فضای بسیار بزرگی دارد. لازم به ذکر است که مرکز خرید سیتی سنتر را می‌توان در زمره حراجی های اصفهان به حساب آورد، زیرا برخی از روزهای سال در این مرکز خرید طلا، حراج و فروش ویژه برگزار خواهد شد.

آدرس مرکز خرید طلا سیتی سنتر: بزرگراه شهید دستجردی، روبروی ورودی جنوبی سپاهان شهر

ساعت کار مرکز خرید طلا و جواهر سیتی سنتر: شنبه تا پنجشنبه ۱۰ صبح الی ۱۲ شب، جمعه‌ها ۱۰ صبح الی ۱ شب

شماره تلفن مرکز خرید سیتی سنتر: ۳۶۵۵۰۵۰۴-۰۳۱

۲مرکز خرید طلای جلفا

پاساژ جلفا را می‌توان یکی دیگر از مراکز خرید مدرن طلا و جواهر اصفهان برشمرد که دارای محصولات و کالاهای متنوعی است. پاساژ خرید طلا جلفا از برندهای مختلفی برخوردار است، بنابراین بدون تردید هر نوع برندی که به دنبال آن هستید را در این مکان پیدا خواهید کرد.

کالاهای موجود در مرکز خرید جلفا شامل انواع طلا و جواهر، پوشاک، کیف و کفش، مبلمان، وسایل تزیینی، جواهرات، پارچه، اسباب بازی و سایر موارد است که همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. اما قیمت آن‌ها نسبتا گران است که البته قطعا ارزش خرید یک جنس باکیفیت را دارد. اکثر اصفهانی‌ها برای خرید وسایل مورد نیاز خود، جلفا را انتخاب می‌کنند، پس حتما در سفر بعدی خود به اصفهان، بازدید از این مرکز خرید طلا را در برنامه خود قرار دهید.

آدرس مرکز خرید طلا و جواهر جلفا: خیابان خاقانی، کوچه چهار سوقی‌ها

ساعت کار مرکز خرید طلا جلفا: ۸ صبح الی ۱۱:۴۵ شب

شماره تلفن پاساژ خرید جلفا: ۳۶۲۸۶۸۰۵-۰۳۱

۳مرکز خرید طلا پارک اصفهان

از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین مراکز خرید طلا اصفهان می‌توان به مرکز خرید پارک اشاره کرد که بیش از ۴۰ سال قدمت دارد و مساحت آن در حدود ۱۵۰۰۰ متر مربع است. در محوطه این پاساژ خرید یک پارک قرار گرفته و علت نامگذاری آن به نام پارک هم همین مسئله است. مرکز خرید طلا و جواهر پارک اصفهان دارای بیش از ۴۰۰ واحد تجاری، ساختمان پزشکان، مشاور املاک، پارکینگ و انواع رستوران‌ها بوده و محصولات متنوعی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اگر بخواهیم از یک مرکز خرید طلای کم اجرت و ارزان اصفهان نام ببریم، بی‌شک مرکز خرید طلا پارک را معرفی خواهیم کرد. زیرا در عین حال که اجناس باکیفیتی دارد، از قیمت‌های بسیار ارزانی هم برخوردار است و از این رو توانسته در میان گردشگران، توریست‌ها و حتی خود اصفهانی‌ها به محبوبیت بسیار بالایی دست یابد. طلا و جواهر، پوشاک، کیف و کفش، ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم موسیقی، لوازم صوتی و تصویری، کامپیوتر و لوازم جانبی، اسباب بازی، لوازم ورزشی و لوازم تحریر تنها برخی از محصولات موجود در فروشگاه‌های این مرکز خرید طلا به شمار می‌روند. مرکز خرید طلا پارک برای خریدهای خانوادگی یک انتخاب خوب به شمار می‌رود، زیرا  برای همه رده‌های سنی و مطابق با هر سلیقه‌ای، محصولات مختلف وجود دارد. این مرکز خرید برای رفاه حال مسافران، مجهز به کافه و رستوران بوده که می‌توانید اوقات خوشی را در آن سپری کنید.

آدرس مرکز خرید طلا پارک: خیابان چهارباغ بالا، روبروی اداره برق

ساعت کار مرکز خرید پارک: ۱۰ صبح الی ۱۰ شب

شماره تلفن پاساژ خرید طلا پارک: ۳۶۶۷۱۱۹۹-۰۳۱

۴مرکز خرید طلا شهر اصفهان

در صورتی که قصد دارید به یک مرکز خرید خاص بروید و تمام محصولات مورد نیاز برای خود و خانواده خود را در آنجا تهیه کنید، مرکز خرید طلا شهر برای شما انتخاب خوبی به شمار می‌رود. این مرکز خرید دارای ۵ طبقه بوده که ۴ واحد آن متشکل از ۲۱۰ واحد تجاری و ۳۰ واحد آن اداری است، همچنین یک طبقه آن شامل پارکینگ می‌شود.

مساحت مرکز خرید طلا شهر که یکی از مراکز خرید محبوب شهر اصفهان محسوب می‌شود، در حدود ۱۳۵۰۰ متر مربع است. در این مرکز خرید می‌توان اقلامی همانند انواع طلا و جواهرات، پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، شال و روسری، لوازم صوتی و تصویری، موبایل، حوله و صنایع دستی را خریداری کرد. بد نیست بدانید که این مرکز خرید برای رفاه حال مشتریان خود مجهز به انواع رستوران و کافی شاپ است.

آدرس مرکز خرید طلا شهر: خیابان چهارباغ عباسی، نبش خیابان سید علی خان

شماره تلفن مرکز خرید شهر: ۳۲۲۰۹۶۲۶-۰۳۱

۵مرکز خرید طلا کوثر

یکی دیگر از مراکز خرید بزرگ و شیک شهر اصفهان را می‌توان پاساژ خرید طلا کوثر برشمرد که دارای نمای آینه‌ای بسیار زیبایی است. این مرکز خرید طلا در نزدیکی سی و سه پل واقع شده است. این مجتمع چند طبقه، دارای ۴۵۰ واحد تجاری بوده و از امکانات دیگری همانند پارکینگ، آسانسور، پله برقی، دستگاه خودپرداز، بانک، رستوران و کافی شاپ هم برخوردار است.

محصولات متنوعی در مرکز خرید کوثر به فروش می‌رسند و از برندهای محبوب مختلفی برخوردار هستند. از اقلام موجود در فروشگاه‌های این مرکز خرید می‌توان به انواع طلا و جواهرات، پوشاک، کیف و کفش، طلا، نقره، زیورآلات، لوازم الکتریکی و لوازم تحریر اشاره کرد. بد نیست بدانید که قیمت کالاهای مرکز خرید کوثر نسبتا بالا هستند، اما از کیفیت خوبی برخوردارند.

آدرس مرکز خرید طلا کوثر: چهارباغ بالا، خیابان شهید امینی نژاد، روبروی مجتمع آبنوس، پلاک ۸۴

شماره تلفن مرکز خرید طلا و جواهر کوثر: ۹۵۰۱۱۶۷۷-۰۳۱

۶بازار قیصریه

یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین مراکز خرید طلا اصفهان را می‌توان بازار سنتی قیصریه دانست. قدمت آن به دوران صفویه برمی‌گردد. این بازار از دو طبقه تشکیل شده که طبقه اول آن مربوط به غرفه‌ها و فروشگاه‌ها و طبقه دوم آن شامل دفترهایی جهت پرداختن به امور اداری مغازه‌دارها می‌شود. معماری بازار قیصریه کاملا سنتی بوده و فضای بزرگی دارد. این بازار سنتی اصفهان از راهرو و دالان‌های متعددی برخوردار بوده و انواع صنایع دستی، پارچه، فرش، طلا و جواهرات و سایر محصولات در آن به فروش می‌رسند.

قدم زدن در این بازار طلا قدیمی و تماشای محصولات آن بسیار لذت‌بخش بوده و حس نوستالژیکی را به شما هدیه خواهد داد. جالب است بدانید که شما در واقع با ورود به این بازار قدیمی، هم از یک مکان تاریخی دیدن کرده‌اید و هم به تماشای صنایع دستی و سوغات اصفهان پرداخته‌اید. بازدید کامل از بازار طلا قیصریه تقریبا به ۵ الی ۶ ساعت زمان نیاز دارد و مسیرهای مختلفی برای دسترسی به آن وجود دارد، اما معروف‌ترین آن در شمال میدان نقش جهان واقع شده و به نام سردر قیصریه شناخته می‌شود. در سفر خود به اصفهان حتما از بازار قیصریه آن دیدن کنید.

آدرس بازار طلا قیصریه: خیابان حکیم، روبروی مسجد حکیم

ساعت کار بازار قیصریه: ۱۰ صبح الی ۱۱ شب

۷بازار بزرگ اصفهان

بازار بزرگ طلا اصفهان را می‌توان در زمره یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین مراکز خرید طلا اصفهان به حساب آورد. معماری این بازار دارای سبک سنتی بوده و یکی از بزرگترین بازارهای اصفهان به شمار می‌رود. صنایع دستی، انواع پوشاک، کیف و کفش و پارچه تنها برخی از محصولات موجود در این بازار هستند که می‌توانید خریداری کنید. بد نیست بدانید که در اطراف بازار بزرگ اصفهان، آثار تاریخی بسیاری همانند گنبد نظام‌الملک و مسجد جامع وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها هم دیدن کنید.

آدرس بازار بزرگ اصفهان: میدان امام علی، خیابان رزاق، جنب مسجد جامع

ساعت کار بازار بزرگ اصفهان: ۱۰ صبح الی ۱۲ شب

۸مرکز خرید طلا مارتین اصفهان

یکی دیگر از مراکز خرید طلای اصفهان که بسیار مدرن بوده و از فضای شیک و زیبایی برخوردار است، پاساژ خرید طلا مارتین نام دارد. این مجتمع تجاری از فروشگاه‌های متنوعی بهره‌مند بوده و محصولاتی همانند طلا و جواهرات، پوشاک، کیف و کفش، زیورآلات و صنایع دستی اصفهان را به فروش می‌رساند. لازم به ذکر است که کالاهای موجود در این مرکز خرید نسبتا گران هستند.

آدرس مرکز خرید طلا مارتین: چهار راه حکیم نظامی، ابتدای نظر شرقی، کوچه کلیسای وانک

ساعت کار مرکز خرید مارتین: ۹ صبح الی ۱۰:۳۰ شب

شماره تلفن مرکز خرید مارتین: ۳۶۲۸۵۰۵۳-۰۳۱

۹مرکز خرید طلا و جواهر اوسان اصفهان

اگر به دنبال یک مرکز خرید شیک و مدرن هستید که بتوانید برندهای ایرانی و خارجی پوشاک را از آن خریداری کنید، اوسان بهترین انتخاب برای شماست. این مرکز خرید طلا دارای اجناس متنوعی اعم از طلا و جواهر، پوشاک مردانه و زنانه، شال و روسری و زیورآلات بوده و به دلیل کیفیت بالای محصولات و وجود برندهای مختلف از قیمت‌های بالایی برخوردار است. همچنین مجتمع تجاری پارک هم در فاصله بسیار نزدیک با این مرکز خرید طلا واقع شده است.

آدرس مرکز خرید طلا اوسان: خیابان چهارباغ بالا، جنب مجتمع تجاری پارک

ساعت کار مرکز خرید جواهر اوسان: ۸ صبح الی ۱:۴۵ ظهر و ۴ عصر الی ۱۰ شب

شماره تلفن پاساژ خرید اوسان: ۳۶۶۷۳۱۶۱-۰۳۱

۱۰مرکز خرید ارگ عظیم جهان نما

ارگ جهان نما بهترین انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند علاوه بر خرید کردن، اوقات خوشی هم داشته باشند. این مرکز خرید طلا دارای فضای بزرگ و معماری زیبایی بوده و یک مجتمع تجاری – تفریحی محسوب می‌شود. مرکز خرید طلا ارگ عظیم جهان نما از ۳۶۴ واحد تجاری، ۳ سالن سینما، ۴ سالن گالری، ۱۲ مرکز صنایع دستی، ۶ رستوران و کافی شاپ، هتل و پارکینگ اختصاصی برخوردار است. لازم به ذکر است که اولین آب‌نمای موزیکال شهر اصفهان در این مرکز خرید طلا و جواهر قرار دارد.

آدرس مرکز خرید ارگ عظیم جهان نما: میدان امام حسین

شماره تلفن مرکز خرید ارگ عظیم جهان نما: ۳۲۱۲۱۲۹۹-۰۳۱

۱۱مرکز خرید طلا ارکیده اصفهان

ارکیده را می‌توان یک مرکز خرید طلای لوکس و لاکچری در شهر اصفهان دانست. این پاساژ طلا دارای ۷ طبقه است. ۴ طبقه از این مرکز خرید تجاری بوده، دو طبقه از آن اداری و یک طبقه آن شامل رستوران می‌شود. مرکز خرید ارکیده که یکی از بهترین مراکز خرید زلا اصفهان به شمار می‌رود، بیش از ۲۰۰ واحد تجاری فعال داشته و از برندهای بسیار معروفی برخوردار است، به همین خاطر از آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید طلا اصفهان نامبرده می‌شود.

برخی از محصولات موجود در فروشگاه‌های این مرکز خرید شامل انواع طلا و جواهرات، پوشاک، زیورآلات، ساعت، لوازم تزیینی، سنگ‌های قیمتی، عطر و ادکلن و سایر موارد هستند. همانطور که گفته شد یک طبقه از این مرکز خرید به انواع رستوران‌ها اختصاص داده شده است، بنابراین شما می‌توانید برای استراحت و صرف غذا به آن‌ها مراجعه کنید.

آدرس مرکز خرید طلا ارکیده: خیابان حکیم نظامی، تقاطع خیابان خاقانی

ساعت کار مرکز خرید طلا ارکیده: ۹:۳۰ صبح الی ۲:۳۰ بعدظهر و ۵ عصر الی ۱۱:۳۰ شب

شماره تلفن مرکز خرید طلا ارکیده: ۳۶۲۵۰۹۰۰-۰۳۱

۱۲مرکز خرید طلا مهرسان

مرکز خرید طلا مهرسان در زمره یکی از لوکس‌ترین و شیک‌ترین مراکز خرید طلا و جواهر اصفهان قرار دارد و تنوع محصولات آن بسیار زیاد است. بنابراین تمام کالاهای مورد نیاز خود را به راحتی در این مرکز خرید طلا پیدا خواهید کرد. محصولات موجود در فروشگاه‌های مرکز خرید طلا مهرسان متناسب با هر رده سنی و هر سلیقه‌ای است. بنابراین قطعا دست خالی از آن خارج نخواهید شد. برخی از کالاهای موجود در این مرکز خرید شامل طلا و جواهر، پوشاک، کیف و کفش، لوازم آشپزخانه، لوازم تزیینی، لپ تاپ، کامپیوتر و موبایل می‌شوند.

آدرس مرکز خرید طلا مهرسان: خیابان بزرگمهر، نبش خیابان مبارزان، طبقه فوقانی فروشگاه ذوب آهن

ساعت کار مرکز خرید طلا و جواهر مهرسان: شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ صبح الی ۱ ظهر و ۳:۳۰ بعدظهر الی ۷:۳۰ شب و پنجشنبه‌ها ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱:۳۰ ظهر

شماره تلفن مرکز خرید مهرسان: ۱۲۲۹۵۸۹۰-۰۳۱

۱۳بازار بزرگ حکیم

یکی دیگر از مراکز خرید طلا اصفهان را می‌توان بازار بزرگ حکیم به حساب آورد که دارای محصولات متنوع و باکیفیتی است. معروف‌ترین کالاهای این بازار، پوشاک و ترمه هستند که می‌توانید آن‌ها را به عنوان سوغات برای دوستان و آشنایان خود خریداری کنید. بازار بزرگ حکیم از یک پارکینگ طبقاتی بسیار بزرگ بهره‌مند است. بنابراین می‌توانید با خیال راحت خودرو خود را پارک کرده و به خرید در این بازار بپردازید.

آدرس بازار بزرگ طلا حکیم: شهر اصفهان، خیابان حکیم

ساعت کار بازار بزرگ حکیم: ۸ صبح الی ۶ غروب

۱۴بازار نقش جهان

اگر به فکر خرید سوغات هستید، بازار نقش جهان بهترین انتخاب برای شما به شمار می‌رود. این بازار در حاشیه میدان نقش جهان واقع شده و مرکز صنایع دستی اصفهان است. در سفر خود به اصفهان، حتما بازدید از بازار نقش جهان را در برنامه خود قرار دهید.

آدرس بازار نقش جهان: شهر اصفهان، میدان نقش جهان

از دیگر مراکز خرید طلا و جواهر اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مرکز خرید نوژان
 • مرکز خرید پارلمان
 • مرکز خرید نگین
 • مرکز خرید آزادی
 • مرکز خرید جشنواره
 • مرکز خرید عالی قاپو
 • مرکز خرید گلدیس
 • مرکز خرید کاویان
 • مرکز خرید پنج طبقه
 • مرکز خرید مریم
 • مرکز خرید افتخار
 • بازار سپاهان
 • فروشگاه دنیل تیسو
 • پاساژ ایفل
 • پاساژ تخت جمشید
 • پاساژ جعفری

مراکز خرید طلا و جواهر اصفهان بسیار زیاد هستند، اما ما سعی کردیم در حد توان مشهورترین آن‌ها را به شما معرفی کنیم تا در سفر بعدی خود به این شهر زیبا، با توجه به نیاز خود بهترین مراکز خرید طلا اصفهان را برای خود برگزینید.

1 دیدگاه در “بهترین مراکز خرید طلا اصفهان

 1. کیانا گفت:

  لطفا لیست مراکز خرید طلا دست دوم در اصفهان رو هم قرار بدید. خیلی از این پاساژها طلا کم اجرت و دست دو نداشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *